Akcesoria BDSM – co wybrać

Romantyczny, bardzo delikatny seks daje z pewnością ogromną przyjemność, ale jeśli uprawiany jest latami z tym samym partnerem czy partnerką, to istnieje spora szansa na pojawienie się tzw. „łóżkowej nudy”. Problem znany z pewnością wielu parom można jednak rozwiązać poprzez akcesoria BDSM i odpowiednio zaaranżowane sesje z wykorzystaniem tego sprzętu, oczywiście pod warunkiem, że obie strony związku godzą się na pewną seksualną brutalność.

Seks BDSM – dominacja

Zapewne każdy słyszał kiedyś o tego rodzaju gadżetach, mając sporą świadomość tego, do czego one służą, ale niekoniecznie już wie, od czego wzięła się nazwa. BDSM jest po prostu skrótem, zlepkiem pierwszych liter angielskich słów określających właśnie brutalny seks. B to Bondage (związanie), D od Domination (dominacja), S od Submission (uległość) oraz M od Masochizm (masochizm). Czasem litera „S” jest kojarzona również ze słowem Sadizm, oznaczającym oczywiście sadyzm.

Czy jednak ciągoty do brutalnego seksu, do pewnej władzy nad partnerem lub partnerką i czerpanie przyjemności z zadawania lub otrzymywania bólu świadczą o tym, że z naszą psychiką coś nie do końca jest w porządku? Zdecydowanie nie!

Na całym świecie już wielokrotnie prowadzone były badania na takich ludziach, których celem było obalenie mitu, że miłośnicy tej formy seksu mają albo jakieś traumy z dzieciństwa związane z gwałtem albo też same są skłonne do gwałcenia innych osób. Nic bardziej mylnego. Większość tych ludzi ma na co dzień pogodny i bardzo przyjazny charakter, a zabawa w dominującego oraz uległego w łóżku po prostu dodaje zbliżeniom smaczku, czyni je bardziej ekscytującymi i pozwala na czerpanie maksimum przyjemności.

BDSM dla początkujących

bdsm obrazek

Ciekawe akcesoria BDSM można bez problemu zamówić w naszym sklepie. Mamy ich tak wiele rodzajów, zawsze w dobrych cenach, że znalezienie czegoś idealnie dopasowanego do potrzeb nie powinno stanowić żadnego problemu. W naszej ofercie znajdziecie takie gadżety BDSM jak:

Odpowiadając jednak na wcześniej zadane pytanie…”należy zacząć od rozmowy”.

Brutalny seks może sprawiać ogromną przyjemność ale tylko i wyłącznie wtedy, gdy obie strony akceptują coś takiego.

Zanim więc w ogóle zdecydujemy się na zakup i spróbujemy zdominować w nieco brutalny sposób swoją partnerkę w łóżku, na spokojnie porozmawiajmy o tym. Podczas takiej rozmowy można nie tylko upewnić się, że druga połówka wyraża zgodę, ale także wspólnie ustalić, jakie akcesoria BDSM wchodzą w grę, a których użycie jest absolutnie nieakceptowalne. Seks tego typu musi dawać obustronną przyjemność, jeśli zależy nam na dobrych relacjach z partnerem czy partnerką.

Ciekawe akcesoria BDSM

Wspominaliśmy już wcześniej, że w naszej ofercie posiadamy różnorodne akcesoria BDSM, z wielu różnych kategorii i dlatego na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Do tych ciekawszych oraz najczęściej wybieranych, na pewno należy zaliczyć:

– różnego rodzaju pejcze oraz bicze, którymi można smagać partnera lub partnerkę, rozbudzając tym samym najgłębsze fantazje erotyczne;
– maski na oczy potęgujące fizyczne doznania;
– specjalne pasy do krępowania rąk, nóg czy całego ciała;
– kneble z kulką;
– seksowną odzież w klimacie BDSM.

 

SKLEP BDSM

To naturalnie jedynie przykłady tego typu produktów. Niezwykle istotne jest tutaj z pewnością to, że oferujemy produkty znanych producentów, z certyfikatami potwierdzającymi ich najwyższą jakość. To ważne, gdyż mamy do czynienia z seksem w pewnym sensie brutalnym i nie można pozwolić sobie na korzystanie z niepewnych gadżetów, które mogą wyrządzić nam niemałą krzywdę.

Artykuły do sadomaso

Wprowadzając do swojej sypialni akcesoria BDSM trzeba pamiętać o jednej, bardzo istotnej sprawie. Seks z ich wykorzystaniem nie może być szybki, jak to ma miejsce w przypadku typowego, romantycznego podejścia. Seks jest tutaj tak naprawdę zwieńczeniem naszej wcześniejszej zabawy, gry wstępnej, która może trwać nawet godzinami…tak, to nie jest żart!

Polecamy na początek przygotować odpowiedni nastrój. Dobrym pomysłem jest pełne zaciemnienie sypialni i porozstawianie po całym pomieszczeniu świeczek. Mnóstwo ekscytacji może dać również przebranie się partnera, który pełni rolę dominującą w takiej sesji. Obecnie rolę dominującą wcale nie musi odgrywać mężczyzna. Wielu mężczyzn naprawdę pragnie tego, aby zostać brutalnie potraktowanym przez kobietę, poczuć jej władzę i w pełni poddać się jej woli (po solidnym związaniu facet i tak nie ma specjalnie nic do gadania).

Większość osób na pewno będzie stawiała swoje pierwsze kroki właśnie we własnej sypialni, ale z biegiem czasu warto zastanowić się nad urozmaiceniem otoczenia. Ekscytujące może być na przykład urządzenie sesji z wykorzystaniem akcesoriów BDSM w pokoju hotelowym, który wynajmiemy specjalnie tylko i wyłącznie na tę okazję. Co bardziej odważni i „wprawieni w bojach” korzystają z usług domów swingersów, w których to są specjalnie zaaranżowane pokoje właśnie do czerpania przyjemności z seksu BDSM.

Zestawy i akcesoria BDSM – sposób na urozmaicenie seksu

akcesoria BDSM ob

Podstawą do przeprowadzenia sesji są oczywiście akcesoria BDSM oraz odpowiednie nastawienie partnerów, jak i przygotowanie ciekawego scenariusza. Można jednak wspólną zabawę dodatkowo urozmaicić poprzez własną inwencję twórczą. Niezwykle popularne jest na przykład oblewanie ciała zniewolonego partnera czy partnerki rozgrzanym woskiem kapiącym wprost z płonącej świeczki.

Niektóre kobiety lubią także zapinanie specjalnych klipsów na sutkach bądź w pobliżu bardzo erogennego punktu, a więc przy samej łechtaczce. Jest jednak również spora grupa osób, która dosłownie marzy o tym, aby zostać porwanym tylko i wyłącznie w jednym celu, w celu zdominowania i uprawiania bardzo brutalnego seksu.

W efekcie niektóre pary potrafią się na coś takiego umówić. Choć oboje wiedzą, że do porwania dojdzie, to jednak osoba będąca w roli porywanego nie ma wiedzy o tym, kiedy dokładnie ten moment nadejdzie. Może to być niezwykle ekscytujące, choć ponownie musi oczywiście być poprzedzone wyrażeniem zgody obu partnerów. Porwaniu, nawet takiemu zaplanowanemu, towarzyszy niesamowite uczucie ekscytacji i, co ciekawe, również lęku, pomimo tego, że wszystko zostało wcześniej zaaranżowane.

Siniaki i obicia? Trzeba być na nie przygotowanym

Pewnego rodzaju brutalność w seksie prawie na pewno doprowadzi do różnego rodzaju siniaków na ciele, otarć skórnych czy zaczerwienionych punktów, chociażby po „sesji z rozgrzanym woskiem”. Są to standardowe konsekwencje, na które trzeba być przygotowanym, ale to wcale nie oznacza, że zniechęcają one do wspólnej zabawy.

Swego rodzaju kontrolowany ból towarzyszący takim sesjom wbrew pozorom tylko jeszcze bardziej nakręca, oczywiście pod warunkiem, że wyraża się na to zgodę i czuje ogromną ekscytację.

Widoczne efekty ostrych zabaw w łóżku można jednak częściowo ograniczyć, stosując specjalne balsamy do ciała. Dobrze nawilżona skóra jest mniej podatna na uszkodzenia, a i nie obejdzie się również bez dobrej jakości lubrykatora.

Wszystkie potrzebne akcesoria BDSM można jednak bez najmniejszego problemu zamówić w naszym sklepie, do czego gorąco zachęcamy. Mamy mniej i bardziej odważne produkty, w wielu różnych wersjach i formach, zawsze doskonale wykonane i sprzedawane w świetnych cenach.

Jeśli nie wiesz jaki konkretny gadżet BDSM wybrać, sprawdź nasz inny wpis, w którym wymieniamy jedne z ciekawszych erotycznych gadżetów. Gadżety erotyczne – TOP 12 zabawek erotycznych.


Katarzyna Nasterska

Katarzyna Nasterska

Nazywam się Katarzyna Nasterska i jestem aktywnym seksuologiem, który piszę artykuły dla sklepu GoodVibrations.pl. Moim celem jest zwiększanie świadomości seksualnej w Polsce oraz propagowanie rzetelnej oraz aktualnej wiedzy dotyczących sfer erotycznych wszystkich Polaków. Prywatnie pomagam ludziom w przezwyciężaniu problemów erotycznych, tak aby mogli cieszyć się życiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *