Kulki gejszy – czym są i dlaczego warto je kupić?

Sprawność mięśni Kegla w przypadku kobiet jest bardzo ważna nie tylko z punktu widzenia fizjologii, ale także doznań erotycznych podczas każdego zbliżenia. Efektywność ich działania bardzo szybko spada wraz z wiekiem, ale stosując dość prosty gadżet erotyczny, jakim są kulki gejszy, można w prosty i przyjemny sposób zachować ich sprawność na dłużej.

Dlaczego mięśnie Kegla są tak istotne?

Zacznijmy może od kwestii związanych z naszą fizjologią. To właśnie ta grupa mięśni jest bowiem bezpośrednio odpowiedzialna za prawidłowe trzymanie moczu u kobiet. Ponieważ wraz z biegiem siła ich działania spada, to niestety tak wiele kobiet dość szybko zaczyna cierpieć na problem nietrzymania moczu, początkowo przy większym wysiłku, a w późniejszym stadium już stale. Rodzi to przede wszystkim ogromny dyskomfort, który utrudnia codzienne życie i czyni je mało przyjemnym. Nie bez powodu jednak kulki gejszy należą do kategorii akcesoriów erotycznych, gdyż pod tym kątem również odgrywają one ogromną rolę. Warto nawet teraz zajrzeć do naszego sklepu i sprawdzić, jak taki produkt wygląda. Choć jest on niepozorny, to jednak jego regularne stosowanie może każdej kobiecie zapewnić niesamowite doznania seksualne.

Kulki do ćwiczeń mięśni Kegla

Przedmiot ten trzeba jednak rozgraniczyć na dwie osobne kategorie, a więc mamy kulki gejszy:

grawitacyjne o dość dużej wadze;

biofeedback, lekkie, stosowane przede wszystkim w celach zdrowotnych.

Pierwszy ich rodzaj, a więc grawitacyjne, to kulki obciążone całkiem solidnymi ciężarkami, które najczęściej po prostu wykorzystywane są jako zabawka do urozmaicenia gry wstępnej. Intensywnie stymulują erogenne punkty kobiece i potrafią rozpalić dosłownie do czerwoności. Wersja biofeedback to już produkt, który zalecany jest często nawet przez lekarzy.

W tym przypadku kulki gejszy są o wiele lżejsze, a w ich wnętrzu znajdują się kolejne, mniejsze kuleczki, które swobodnie obijają się o ścianki. W ten sposób generowane są wibracje i gadżet włożony do pochwy nieustannie stymuluje mięśnie Kegla do pracy. Delikatne skurcze z jednej strony trenują mięśnie, ale z drugiej strony nie powodują żadnego dyskomfortu.

Z tego powodu gadżet można „wykorzystywać” nawet podczas codziennego spaceru, gotowania obiadu czy chociażby w pracy. Co bardzo ciekawe, lecznicza wersja gadżetu może wpływać pozytywnie nie tylko przy problemach z nietrzymaniem moczu. Liczne badania udowodniły bowiem, że wielu kobietom może to pomóc również przy nieprzyjemnym schorzeniu wypadania macicy bądź obsuwania się ścian pochwy.

Sprawdź też: Lubrykanty, żele intymne. Kiedy go używać i jaki wybrać?

Czy każda kobieta może używać kulki gejszy?

kulki gejszy obrazek

W zasadzie nie ma większych przeciwwskazań związanych ze stosowaniem tego gadżetu. Najważniejsze jest to, że nie powinny go używać kobiety, które planują ciążę lub już w nią zaszły. Może tutaj dojść do groźnego zjawiska przetrenowania mięśni Kegla, które bardzo utrudni poród. Ich stosowanie jest za to bardzo wskazane u kobiet już po ciąży. Dzięki nim można dużo szybciej przywrócić sprawność mięśni Kegla po porodzie. Pomocne są one również w przypadku kobiet znajdujących się w okresie menopauzy.

 

Każda kobieta doceni kulki gejszy w łóżku

Wspominaliśmy już o tym, że kulki gejszy, które dostępne są w naszym sklepie, doskonale urozmaicą każdą grę wstępną. Można je wykorzystywać na wiele sposobów i na pewno każda para znajdzie tysiące powodów do tego, aby z nich regularnie korzystać. Opisywane jednak wcześniej treningi mięśni Kegla to także większa sprawność seksualna, którą docenią nie tylko kobiety, ale także ich partnerzy.

Mocne mięśnie pozwalają na intensyfikowanie doznań erotycznych, solidne ściskanie pochwy, które doprowadzi każdą kobietę do prawdziwego wybuchu rozkoszy. Mężczyźni również będą wniebowzięci, gdy kobieta może silnym uściskiem pochwy objąć ich penisa, generując tym samym doznania, które na pewno na długo pozostaną w pamięci. Używając tego niepozornego gadżetu, można więc zadbać o swoje zdrowie, szybciej przywrócić pełną sprawność seksualną po porodzie, a do tego cieszyć się niesamowicie zjawiskowym seksem. Mamy wiele tego typu gadżetów erotycznych w swojej ofercie, wszystkie w doskonałej cenie i z gwarancją ich najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Najczęściej wybierane kulki gejszy


Katarzyna Nasterska

Katarzyna Nasterska

Nazywam się Katarzyna Nasterska i jestem aktywnym seksuologiem, który piszę artykuły dla sklepu GoodVibrations.pl. Moim celem jest zwiększanie świadomości seksualnej w Polsce oraz propagowanie rzetelnej oraz aktualnej wiedzy dotyczących sfer erotycznych wszystkich Polaków. Prywatnie pomagam ludziom w przezwyciężaniu problemów erotycznych, tak aby mogli cieszyć się życiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *