Masażer prostaty – wszystko o męskim punkcie G

Słysząc hasło „punkt G”, w zasadzie od razu do głowy przychodzi nam maksymalne zaspokajanie potrzeb kobiety, a to błąd. Mężczyźni również posiadają takie miejsce i, aby skutecznie je pobudzić, warto zaopatrzyć się w dobrej klasy masażer prostaty. To niepozorne urządzenie u niejednego mężczyzny potrafi wywołać nawet wielokrotne orgazmy i tym samym prawdziwą eksplozję przyjemności. O co jednak dokładnie chodzi i jak w ogóle stymulować ten punkt? Tego dowiecie się w dalszej części artykułu.3

Gruczoł prostaty jest ważny i problematyczny

Zacznijmy jednak od krótkiej teorii związanej z tym męskim punktem G. Prostata to tak naprawdę gruczoł, który ulokowany jest w ciele mężczyzny tuż pod jądrami, pomiędzy nimi a wejściem do odbytu. Niewidoczny z zewnątrz pełni bardzo istotną rolę związaną z produkcją nasienia, a więc odpowiedzialny jest za męską płodność. Niestety w pewnym wieku często sprawia problemy. Wielu mężczyzn pomiędzy 40 i 60 rokiem życia cierpi na przerost gruczołu, który uciska na pęcherz i powoduje problemy z oddawaniem moczu. Coraz częściej mamy również do czynienia z rakiem prostaty, a i u wielu osób pojawia się zapalenie tego gruczołu.

Omawiany dzisiaj przez nas masażer prostaty to gadżet erotyczny, który ma za zadanie odpowiednio stymulować owy gruczoł, tak samo, jak robi to lekarz. Może brzmi to dość dziwnie, ale już spieszymy z wyjaśnieniami.

Dostęp do gruczołu prostaty

Najlepszy dostęp do tego gruczołu jest poprzez odbyt. Wkładając do środka jeden palec, należy wędrować w stronę pępka. Na głębokości około 5 cm będzie można wyczuć niewielkie zgrubienie, które przez wielu porównywane jest z włoskim orzechem. To właśnie prostata. Lekarz zakłada na dłoń rękawiczkę i zamacza palec w specjalnym żelu przeciwbólowym. Docierając palcem do prostaty, może nie tylko sprawdzić, czy gruczoł nie ulega przerostowi. Wykonuje on również krótki jego masaż, który ma bardzo korzystny wpływ na zdrowie.

Nie ma co ukrywać, masaż wykonywany w warunkach szpitalnych to żadna przyjemność, a zwykły zabieg, który na pewno wielu mężczyzn odrzuca. Co jednak jeśli za taki masaż weźmie się żona czy ukochana partnerka życiowa? Romantyczna kolacja, półmrok w sypialni i seksowa bielizna, a do tego masażer prostaty czekający na łóżku. Czy to nie brzmi ciekawie? Jeśli dodacie do tego możliwość osiągania wielokrotnych orgazmów, robi się już naprawdę interesująco.

Masażer prostaty lub stymulacja klasyczna

masażer prostaty

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu mężczyzn może w tej chwili odczuwać pewną niechęć do penetracji odbytu. Od zawsze seks analny był przecież tematem tabu i, choć dzisiaj mówi się o nim więcej, to jednak nadal wiele osób nawet nie chce o tym słyszeć. Nie da się jednak ukryć tego, że masaż prostaty jest częścią męskiej seksualności. Mężczyźni, którzy przełamali się i spróbowali takiej stymulacji, praktycznie zawsze chcą do niej powracać.

Ważny jest tutaj po prostu odpowiedni nastrój. Pamiętajcie, że niczego nie wolno robić na siłę. Aby przekonać się do samego masażu, warto poprosić swoją partnerkę o jego wykonanie od zewnątrz. Gruczoł można wyczuć bowiem tuż pod jądrami, stosunkowo blisko wejścia do odbytu. Koliste ruchy palcami po gruczole od tej strony już mogą zapewnić mnóstwo przyjemności.

Jak się do tego zabrać?  Są tak naprawdę dwie podstawowe metody.

masaż prostaty obrazek

Klasyczny masaż prostaty

Pierwsze rozwiązanie to niejako skopiowanie tego, co robi lekarz w czasie badania gruczołu, ale oczywiście w bardziej nastrojowych warunkach. Kobieta powinna maksymalnie przyciąć swoje paznokcie i zastosować dużo żelu nawilżającego. Wprowadzając palec do odbytu, należy kierować się ścianką wewnętrzną w stronę pępka. Na głębokości 4-5 cm można łatwo wyczuć dość duże zgrubienie. Koliste ruchy palcem w tym miejscu doprowadzą każdego mężczyznę do prawdziwej ekstazy. Wielokrotny orgazm, tak, naprawdę można to osiągnąć w ten sposób. Pamiętajcie tylko o tym, że orgazm ten nie musi zakończyć się wytryskiem, ale i tak to, czego doświadczy mężczyzna, nie da się porównać z niczym innym.

Masażer prostaty

Masażery to specjalne gadżety erotyczne, których główną zaletą jest perfekcyjna wręcz celność. Są one wyprofilowane w taki sposób, że umieszczone w odbycie zawsze celnie trafiają w męski punkt G. Odpowiednie poruszanie gadżetem zapewnia jeszcze mocniejszą stymulację, niż przy użyciu do tego celu palca. Naturalnie nie zapomnijcie tutaj o tym, aby gadżet wcześniej bardzo dobrze nawilżyć.

Do pierwszego masażu warto się również przygotować. Dla większości facetów penetracja ich własnego odbytu może być mocno krępująca. Początkowo podczas zbliżeń kobieta powinna więc masować same zwieracze, szykując mężczyznę na późniejszą penetrację. Przy kolejnych zbliżeniach można już delikatnie wkładać palca do odbytu.

Dobrej jakości masażer prostaty na pewno dostarczy wielu niesamowitych doznań, a przy tym będzie bezpieczny w użyciu. Produkty takie bez problemu zamówicie w naszym sklepie internetowym.

Masażer prostaty i punktu G – Nexus G-Play Small Purple

112 zł

Nexus – Masażer prostaty – Glide

180zł

Masażery prostaty

W naszej ofercie każdy masażer prostaty jest starannie wyselekcjonowany do naszego sklepu internetowego. Sprawdź naszą ofertę. 

Jaki masażer prostaty kupić?

masażer prostaty obrazek 2

Jeśli już zdążyliście zajrzeć do naszej oferty, to na pewno zauważyliście, że wybór tego typu gadżetów jest bardzo duży. Bardzo krótkie i wyjątkowo długie, o różnych kolorach i grubościach, a do tego nierzadko w fantazyjnych kształtach. Co zatem wybrać?

Wiele zależy po prostu od doświadczenia. Jeśli masażer prostaty będziecie wykorzystywać pierwszy raz w życiu i nigdy nie doświadczyliście penetracji analnej, wybierzcie gadżet najkrótszy. Jednocześnie powinien mieć on w miarę prosty, maksymalnie gładki kształt. Delikatna penetracja na początek nie zniechęci Was przed tą formą stymulacji.

W miarę nabywania doświadczenia tak naprawdę sami będziecie już wiedzieli, co jest dla Was najlepsze. Można eksperymentować z wielkościami oraz kształtami, wyszukując produktu idealnego, który zawsze rozgrzewa Was do czerwoności.

Pamiętajcie przy tym o tym, że w przypadku analnych gadżetów erotycznych, a do takich zalicza się masażer prostaty, jakość wykonania ma niebagatelne znaczenie. Wnętrze odbytu to wbrew pozorom delikatne miejsce i nie polecamy stosowania produktów niesprawdzonych, zupełnie nieznanych marek. Zamawiając u nas, macie pewność stawiania na najlepsze i najbezpieczniejsze zabawki, które wcale nie są kosztowne.

Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego

Gwarantujemy produkty najwyższej jakości w niskiej cenie. Zapewniamy również w 100% dyskrecje. Nasze przesyłki nie wyróżniają się niczym, od tych tradycyjnych.

erotyczna bielizna obrazek

Higiena to podstawa

Już kupiliście sobie pierwszy masażer prostaty albo właśnie przymierzacie się do zrobienia tego? W takim razie na koniec ważna wskazówka – solidnie zadbajcie o higienę przy takiej stymulacji.

Abyście nie czuli się skrępowani, przed masażem po prostu wybierzcie się do toalety i spełnijcie obie potrzeby fizjologiczne. Umyjcie dokładnie okolice odbytu, a i warto wykonać prostą lewatywę. W każdej aptece znajdziecie niewielkie gruszki do tego celu. Napełnijcie gruszkę letnią wodą i wstrzyknijcie zawartość do odbytu. Po kilku takich sesjach macie pewność, że wnętrze jest naprawdę czyste.

Higiena związana jest także z samym gadżetem. Masażer prostaty powinien być dobrze umyty przed stymulacją. Powinno się go również dokładnie umyć od razu po zakończeniu igraszek z jego wykorzystaniem.

Zapraszamy więc na naszą stronę i do zakupów. Mamy szeroki wybór tego rodzaju gadżetów, które łatwo dopasujecie do własnych potrzeb.


Katarzyna Nasterska

Katarzyna Nasterska

Nazywam się Katarzyna Nasterska i jestem aktywnym seksuologiem, który piszę artykuły dla sklepu GoodVibrations.pl. Moim celem jest zwiększanie świadomości seksualnej w Polsce oraz propagowanie rzetelnej oraz aktualnej wiedzy dotyczących sfer erotycznych wszystkich Polaków. Prywatnie pomagam ludziom w przezwyciężaniu problemów erotycznych, tak aby mogli cieszyć się życiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *