Opóźnianie wytrysku – 8 skutecznych sposobów

Szybki wytrysk to bolączka wielu mężczyzn i przeważnie zawód wielu kobiet. Nie bez powodu wielu facetów pragnie przeciągnąć jak najdłużej moment stosunku. Optymalna długość miłosnego uniesienia według seksuologów wynosi od 7 do 13 minut. Dla wielu mężczyzn natomiast sprint dwuminutowy sprawia nie lada wyzwanie. Mimo wszystko to nie powód do zmartwień. W dzisiejszych czasach naprawdę jest wiele sposobów na poprawę i opóźnianie wytrysku. Sprawdź w jaki sposób możesz dłużej rozkoszować się swoją partnerką!

Co to jest przedwczesny wytrysk?

Przedwczesny wytrysk to bardzo popularne zaburzenie seksualne, które skraca czas trwania miłosnego uniesienia. Ejakulacja występuje już po chwilowej stymulacji seksualnej, co prowadzi najczęściej do przerwania stosunku, bez satysfakcji dla obu stron. Reasumując, mężczyzna posiadający przedwczesny wytrysk ma go wcześniej, niż tego sam chce (przed rozpoczęciem penetracji lub zaraz po jej rozpoczęciu – do kilku minut). Przedwczesny wytrysk prowadzi do frustracji i niezadowolenia obojga partnerów i często jest przedmiotem wielu niepowodzeń łóżkowych. Wpływa on negatywnie dla związku i psychiki mężczyzny. Dlatego warto zająć się przedwczesnym wytryskiem, zainteresować się metodami na opóźnienie wytrysku i otwarcie o problemie porozmawiać ze swoją partnerką. Często właśnie sam przedwczesny wytrysk powodowany jest stresem.

Czytaj więcej: Przedwczesny wytrysk –  pomocne produkty, ćwiczenia i powody

Opóźnianie wytrysku – 8 sposobów na to, jak opóźnić wytrysk!

przedwczesny wytrysk miesnie kegla

Zanim przejdziemy do naturalnych metod na opóźnianie wytrysku, przedstawimy od razu te  najskuteczniejsze i najszybciej działające. Nie ukrywajmy – większość mężczyzn szuka właśnie sposobów, które zadziałają relatywnie szybko. Skoro takie metody istnieją i nie są w żaden sposób dla nas szkodliwe to warto o nich wspomnieć na samym początku. No to zaczynajmy

Kremy i żele na opóźnianie wytrysku

Kremy i żele opóźniające wytrysk to niemal natychmiastowy sposób na znieczulenie żołędzi prącia i osłabienie wrażliwości na dotyk. Preparaty zawierają likodainę, która jest nieszkodliwa i w żaden sposób nie szkodzi zdrowiu. Preparat aplikuje się kilkanaście minut przed stosunkiem (w zależności od informacji na opakowaniu). Krem, czy też żel skutecznie powinien znieczulić penisa bez wpływu na jego podniecenie. Możesz też podwoić skuteczność leku, jeśli po zaaplikowaniu kremu założysz na penisa prezerwatywę. W ten sposób z pewnością będziesz mógł zacząć bić swoje osobisty rekordy łóżkowe.

Jesteś zainteresowany skutecznym sposobem na opóźnienie wytrysku? Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty na kremy i żele na opóźnianie wytrysku. 

Masturbacja – drugi skuteczny sposób na opóźnianie wytrysku

Masturbacja jest również świetnym sposobem na opóźnianie wytrysku. Ćwiczenia masturbacyjne wykonuj sam przed stosunek lub z partnerką. W ten sposób opóźnisz swój wytrysk i czas stosunku wydłuży się. Problem jest taki, że wzwód po masturbacji może nie być już tak duży, jak przed nim. Jeśli masz problemy z wzwodem raczej polecalibyśmy Tobie skorzystanie z wyżej proponowanych przez nas kremów i żeli. Natomiast jeśli nie masz z tym żadnego problemu – po prostu masturbuj się przed stosunkiem. Ćwiczenie najlepiej przeprowadzaj szybko, próbując doprowadzić do erekcji, a następnie szybko zwolnij, kiedy poczujesz, że jesteś blisko wytrysku. Ochłoń, a następnie powtórz ćwiczenie. W ten sposób nauczysz się kontrolować wytrysk.

Metoda start / STOP – sposób na opóźnianie wytrysku

opóźnianie wytrysku start stop

Osobom poszukającym sposobów na wydłużenie stosunku, polecana jest również technika START / STOP. Jest to metoda polegająca na współżyciu do momentu, kiedy poczujesz zbliżający się wytrysk. Kiedy poczujesz, że niedługo dojdziesz, po prostu zaprzestajesz ruchów frykcyjnych. Przez ten czas, do momentu aż poczujesz, że napięcie pojawiające się tuż przed wytryskiem spadło tkwisz w bezruchu. Oczywiście, możesz w tym czasie zająć się partnerką w inny sposób, np. całując jej piersi, czy ciało. Celem takiego ćwiczenia jest wypracowanie kontroli nad wytryskiem, który pozwoli Ci na wydłużenie stosunku w przyszłości. Niektórzy podczas kontrolowania wytrysku korzystają z metod wizualizacji, np. wyobrażają sobie stan odchodzenia wytrysku, czyli obrazują sobie spermę, która cofa się z cewki. Brzmi to może dziwnie, ale z pewnością redukuje podniecenie i umożliwia prace nad kontrolą wytrysku. Zawsze warto spróbować!

Prezerwatywy na opóźnianie wytrysku

Na rynku dostępne są również specjalne prezerwatywy, których zadaniem jest opóźnienie wytrysku. Prezerwatywy nasączone są, np. benzokainą, substancją opóźniająca wytrysk. Takie prezerwatywy znajdziesz nawet w niektórych aptekach, jest to skuteczna metoda, która oprócz zapewnienia dłuższego uniesienia, dodatkowo dostarcza również partnerom bezpieczeństwo, chroniąc przed chorobami wenerycznymi, czy tez nieplanowaną ciążą. Jeśli uprawiasz seks bez prezerwatywy, nawet zastosowanie takiej prezerwatywy bez substancji pomocniczych może okazać się dla Ciebie wystarczające.

Dieta to również sposób na opóźnienie wytrysku

Warto również pamiętać, że dieta jest podstawą sprawnego funkcjonowania organizmu i również wpływa na nasze pożycie seksualne. Jeśli nie chcesz mieć przedwczesnego wytrysku warto swoją dietę wzbogacić w pożywienie, które sprzyja produkcji testosteronu. Zadbaj o to, aby w Twojej diecie znalazły się takie produkty jak: ryby, pestki dyni, seler naciowy, winogrona, awokado, pieczywo pełnoziarniste, owoce morza, szparagi, lubczyk, kolendra, kurkuma, bazylia, imbir, cynamon, chilli. Pamiętaj jednak, że dieta powinna trwać co najmniej kilka miesięcy, jednorazowe czy też incydentalne spożywanie wyżej wymienionych produktów raczej nie przyniesie Tobie wymiernych rezultatów.

Ogranicz lub rzuć używki

Skoro wspomnieliśmy o diecie, nie sposób też pominąć kwestie używek, które w bardzo dużej mierze wpływają na sprawność seksualną. Najgorszy wpływ na potencje ma alkohol oraz tytoń. Jeżeli masz problem z osiągnięciem wzwodu albo opóźnieniem wytrysku, a Twój wiek, czy też zdrowie nie jest tego przyczyną, problem może właśnie leżeć w nadmiernym używaniu używek. Pamiętaj, że seks przede wszystkim powinien nam sprawiać przyjemność, a nie być źródłem stresu. Wiele mężczyzn przed zbliżeniem ucieka w używki, licząc na to, że w jakikolwiek sposób sobie tym pomogą, niestety są w dużym błędzie. Takie zachowanie może również prowadzić do poważnych zaburzeń seksualnych, w wyniku czego bez używek mężczyzna nie będzie w stanie uprawiać seksu jak zdrowy człowiek.

Aktywność fizyczna

aktywność fizyczna obraz

Piszemy o zdrowym trybie życia to na koniec oczywiście przypomnimy również o aktywności fizycznej. Zachowanie dobrej kondycji w trakcie seksu jest niezwykle przydatna. W trakcie wykonywania ćwiczeń fizycznych, bardzo ważnym elementem jest odpowiednie oddychanie, które w trakcie seksu jest niezwykle przydatne. Poprzez kontrolę oddychania możemy bez problemu kontrolować wytrysk, niemniej jednak bez odpowiedniej kondycji jest to zadanie raczej niemożliwe. W dzisiejszych czasach wielu mężczyzn posiada siedzący tryb życia, który negatywnie wpływa na kondycje seksualną – nie musisz od razu ruszać na siłownie, wystarczy, że zaczniesz chociażby spacerować, czy też biegać na krótkie dystanse. Spróbuj, na pewno aktywność fizyczna Ci nie zaszkodzi.

Leki na opóźnianie wytrysku

Kolejną metodą na opóźnienie wytrysku jest zastosowanie odpowiednich leków na potencje. Z reguły nie są to silne leki, dostępne są bez recepty, m.in. w naszym sklepie internetowym. Zawierają one sildenafil, substancję ułatwiająca osiągnięcie wzwodu. Niemniej jednak leki bardziej zalecamy mężczyznom, którym oprócz szybkiego wytrysku towarzyszy również problem osiągnięcia wzwodu. Na początku warto zacząć od suplementów wzmacniających libido, np. zawierające żeń-szeń. Wszystkie produkty wyżej wymienione dostępne są w naszym sklepie internetowym. Posiadamy jedynie sprawdzone preparaty najwyższej jakości. Gwarantujemy zadowolenie!

przedwczesny wytrysk

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty na produkty pomagające w opóźnianiu erekcji i wzmacniające wytrysk.

Sprawdź też: Zabawki dla kobiet


Katarzyna Nasterska

Katarzyna Nasterska

Nazywam się Katarzyna Nasterska i jestem aktywnym seksuologiem, który piszę artykuły dla sklepu GoodVibrations.pl. Moim celem jest zwiększanie świadomości seksualnej w Polsce oraz propagowanie rzetelnej oraz aktualnej wiedzy dotyczących sfer erotycznych wszystkich Polaków. Prywatnie pomagam ludziom w przezwyciężaniu problemów erotycznych, tak aby mogli cieszyć się życiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *