Pierścień erekcyjny, super gadżet dla każdego faceta

Wielkość penisa ma praktycznie dla każdego mężczyzny ogromne znaczenie, ale wstyd powodują niestety również problemy z erekcją. Nic więc dziwnego, że mężczyźni mający z tym kłopot nierzadko decydują się sięgnąć po pierścień erekcyjny. Jeśli jeszcze nie słyszeliście o tej zabawce erotycznej, to zachęcamy już teraz do zapoznania się z tym artykułem. Cenne informacje oraz porady znajdują tutaj jednak tak naprawdę wszyscy faceci. Pamiętajcie bowiem, że na rynku gadżety te występują w wersjach, które zwyczajnie każdemu pozwolą na urozmaicenie życia seksualnego.

Pierścień erekcyjny ulotka

W większości przypadków pierścień erekcyjny jest kojarzony z tymi mężczyznami, którzy mają problem z przedwczesną erekcją. Dlaczego tak się dzieje? Nadmierne podniecenie, brak doświadczenia, duży stres, częste zmienianie partnerek lub bardzo nieregularne uprawianie seksu. Do tego wszystkiego może dochodzić nieprawidłowa dieta, zbyt mało ruchu, używki czy problemy natury hormonalnej.

Po co to wszystko wymieniamy? Są to czynniki, które mogą powodować, że mężczyzna bardzo szybko po rozpoczęciu penetracji pochwy ma już, kolokwialnie mówiąc, to co najlepsze za sobą. Są nawet przypadki, w których to wytrysk następuje jeszcze wcześniej, zanim w ogóle dojdzie do samej penetracji. Takie problemy można oczywiście leczyć. Istnieją również specjalne ćwiczenia, wykonywane w warunkach domowych, które pomagają pozbywać się takich nieprzyjemnych dolegliwości.

Pierścień erekcyjny receptą na przedłużenie stosunku

pierścien erekcyjny przedłużenie stosunku

Tutaj z pomocą jednak przychodzi również pierścień erekcyjny. Bardzo możliwe, że słyszeliście już o pewnym naturalnym sposobie na przedłużenie stosunku. Kiedy czujecie, że koniec jest bliski, należy mocno ścisnąć penisa u jego nasady, zatrzymując w ten sposób wytrysk. Po krótkiej chwili ucisku można kontynuować penetrację. Pierścień erekcyjny działa identycznie, choć niejako permanentnie, gdyż powoduje stały ucisk u podstawy penisa.

W efekcie każdy mężczyzna może poprawić jakość swojego życia seksualnego. Mężczyźni z problemem przedwczesnej erekcji osiągną poziom zadowolenia, o którym zawsze marzyli. Pozostali mogą natomiast bić rekordy długości stosunku, choć nie można się tutaj za bardzo zapędzać, ale o tym za chwilę.

Sprawdź polecane przez nas pierścienie erekcyjne

Na koniec, warto wspomnieć jeszcze także o tym, że gadżet założony na penisa wyraźnie poprawia ukrwienie. Pamiętajcie, że wzwód jest możliwy właśnie dzięki napływaniu krwi do męskiego członka. Zbudowany jest on z tzw. ciałek jamistych, które mogą wypełniać się krwią i zwiększać swoją objętość. Napęczniałe powodują wzwód. Dobre ukrwienie poprawia jednak doznania erotyczne. Penis staje się bardziej czuły na bodźce, przez co przyjemność płynąca z uprawiania seksu wchodzi na dużo wyższy poziom.

Tokyo Design Glamfit Rotating Pleasure Ring Black

pierścień erekcyjny produkt 1

270zł

Ovo A1 Rechargeable Ring White & Chrome

pierścień erekcyjny produkt 2

180zł

Pierścienie erekcyjne oferta

Sprawdź naszą całą ofertę na pierścienie erekcyjne. Polecane przez nas produkty po lewej stronie, w naszej opinii są najlepsze pod względem jakości do ceny, ale oczywiście, każdy ma inne upodobania oraz preferencje. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Pierścień erekcyjny rodzaje

Jeśli zajrzycie do naszego sklepu internetowego z gadżetami erotycznymi, na pewno szybko zauważycie, że pierścień erekcyjny można kupić w paru różnych wersjach. Pomijamy tutaj oczywiście kolorystykę. Zabawki te można podzielić na kilka następujących grup:

Rozciągliwe.

Nierozciągliwe.

Z regulowaną średnicą.

O kształcie umożliwiającym dodatkowe stymulowanie kobiecej łechtaczki.

Na pewno jesteście ciekawi, czym różnią się od siebie te pierścienie. Już spieszymy z wyjaśnieniami.

Rozciągliwe pierścienie erekcyjne

Jest to niewątpliwie najpopularniejszy rodzaj tego gadżetu. Mamy tutaj do czynienia po prostu z małą nakładką, którą łatwo dopasować do każdej grubości penisa. Są one bardzo elastyczne, ale jednocześnie na tyle mocne, że dobrze obejmują całego penisa. Polecamy tutaj przede wszystkim pierścień erekcyjny wykonany z silikonu. Jest to materiał bezpieczny dla zdrowia i łatwy w utrzymaniu czystości. Najgorzej wypadają niestety gadżety wykonane z masy żelowej. Ich porowata struktura utrudnia czyszczenie. Dodatkowo pierścień ten może podrażniać delikatną skórę penisa.

rozciągliwy pierścień erekcyjny

pierścień erekcyjny nierozciągliwy

Nierozciągliwy pierścień erekcyjny

To już gadżet wykonany z bardzo twardego materiału, na przykład z plastiku czy nawet z połyskującego w świetle metalu. Polecamy go przede wszystkim tym osobom, które mają już doświadczenie z pierścieniami rozciągliwymi i chcą wzmocnić swoje doznania.

Tutaj jednak koniecznie trzeba dobrać zabawkę swoją średnicą do grubości członka w zwodzie. Łatwo to zrobić domowymi sposobami. Wystarczy kawałek sznurka. W czasie wzwodu owijamy nim penisa oraz jądra, zaznaczając sobie długość. Aby otrzymać średnicę, wystarczy uzyskany wynik podzielić przez 3,14.

Naturalnym jest również to, że pierścień taki nakłada się jeszcze przed wzwodem, obejmując nie tylko penisa, ale także mosznę. Przyda się tutaj nieco lubrykantu, który uchroni przed otarciami. Pierścień taki bardzo ściśle przylega do członka, przez co potęguje doznania i jeszcze bardziej sprzyja łagodzeniu objawów zbyt szybkiej erekcji.

Zabawki stymulujące kobiecą łechtaczkę

Tutaj mamy tak naprawdę do czynienia ze swego rodzaju ulepszoną wersją zabawki rozciągliwej. Znajdziemy tam dodatkową wypustkę, która przy odpowiednim ustawieniu będzie stymulowała kobiecą łechtaczkę w trakcie stosunku. Można oczywiście pierścień erekcyjny założyć także odwrotnie. Wtedy wspomniana wypustka zapewnia dodatkową stymulację dla jąder.

Ponownie polecamy stawianie na produkty wykonane z silikonu, materiału najbezpieczniejszego i łatwego w czyszczeniu. W naszym sklepie znajdziecie takie gadżety w wersji z małymi wibratorkami. Drgając, jeszcze bardziej poprawiają one doznania podczas każdego stosunku.

pierścień erekcyjny produkt

Pierścień erekcyjny z regulacją średnicy

Ciekawa alternatywa między wersją rozciągliwą i nierozciągliwą. Zabawka wyposażona jest w specjalną wypustkę do regulacji średnicy. Tym samym można regulować siłę ucisku na penisie. Jednocześnie średnicę da się ustawić na tyle dużą, aby zabawka objęła swym zasięgiem także jądra.

pierścień erekcyjny z regulacją

Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego

Gwarantujemy produkty najwyższej jakości w niskiej cenie. Zapewniamy również w 100% dyskrecje. Nasze przesyłki nie wyróżniają się niczym, od tych tradycyjnych.

erotyczna bielizna obrazek

Jak prawidłowo zakładać pierścień erekcyjny?

To niewątpliwie chyba jeden z najprostszych gadżetów erotycznych dostępnych na rynku. Niech Was jednak to absolutnie nie zniechęca. Choć zabawka jest prosta, to jednak zapewnia pomoc osobom z przedwczesną erekcją, a i każdemu może zapewnić dodatkową stymulację, szczególnie gadżety wibrujące.

Aby wykorzystać pierścień erekcyjny, wystarczy nasunąć go na penisa. W przypadku gadżetów elastycznych można to zrobić w każdym momencie. Nie ma więc znaczenia, czy zakładacie go przed, czy po stosunku. Ważne jest natomiast to, że zakładając go już w trakcie erekcji, dosuwamy pierścień erekcyjny jedynie do podstawy penisa, a więc przed jądrami. Jeśli natomiast zakładacie go przed erekcją, polecamy zsunąć go aż pod jądra.

W przypadku gadżetów nierozciągliwych zakłada się je tylko i wyłącznie przed erekcją. Z oczywistych względów można je także ściągnąć dopiero wtedy, gdy erekcja osłabnie. Pamiętajcie, aby absolutnie nie próbować zakładać czy ściągać takich zabawek na siłę.

Pierścień erekcyjny skutki uboczne

pierścien erekcyjny skutki uboczne

Choć jest to gadżet stosunkowo bezpieczny, to jednak trzeba zachować pewne istotne środki ostrożności. Przede wszystkim nie powinno się uciskać tym gadżetem penisa dłużej niż przez 20 minut. Co więcej, przy używaniu produktu pierwszy raz, czas ten powinno się skrócić nawet do 10 minut. Nie przeciągajcie tego czasu, pierścień erekcyjny skutecznie ogranicza przepływ krwi w penisie.

Druga sprawa to nawilżenie. W przypadku pierścieni nierozciągliwych należy koniecznie stosować lubrykant. Tak naprawdę jednak zawsze warto dokładnie nawilżyć tę niewielką zabawkę. Powinno się do tego celu używać wyłącznie lubrykanty na bazie wody. Jest to szczególnie ważne wtedy, gdy zabawka wykonana jest z silikonu.

Zapewne dla każdego oczywiste będzie to, że trzeba dbać o czystość tej zabawki. Po każdym użyciu dokładnie umyjcie go pod ciepłą wodą i pozostawcie do dokładnego wysuszenia.

Niedrogo, a pewnie – zamów dobrej jakości pierścień erekcyjny

Zapewne jesteście ciekawi, ile taka zabawka może kosztować, prawda? Cóż, niestety nie możemy udzielić precyzyjnej odpowiedzi na to pytanie, ale za to możemy zaprosić do naszego sklepu internetowego. Najtańsze modele można dostać już nawet za 30 zł. Pierścienie bardzo wyszukane potrafią jednak kosztować nawet więcej niż 200 zł.

W naszym sklepie ich wybór jest jednak na tyle duży, że każdy znajdzie coś dla siebie. Co jednak najważniejsze, u nas produkty tego typu dostępne są niedrogo i z gwarancją najwyższej jakości. Nie ryzykuj i zamawiaj u sprawdzonego sprzedawcy. Mamy akcesoria najlepszych producentów, bezpieczne i funkcjonalne, które na pewno poprawią jakość Twojego życia erotycznego.


Katarzyna Nasterska

Katarzyna Nasterska

Nazywam się Katarzyna Nasterska i jestem aktywnym seksuologiem, który piszę artykuły dla sklepu GoodVibrations.pl. Moim celem jest zwiększanie świadomości seksualnej w Polsce oraz propagowanie rzetelnej oraz aktualnej wiedzy dotyczących sfer erotycznych wszystkich Polaków. Prywatnie pomagam ludziom w przezwyciężaniu problemów erotycznych, tak aby mogli cieszyć się życiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *