Pompka próżniowa do penisa – metoda na powiększenie penisa

Chciałbyś powiększyć swojego penisa, a nie masz ochoty zażywać żadnych tabletek? Być może pompka próżniowa do penisa to gadżet idealny dla Ciebie. Stosowanie pompek próżniowych to metoda powiększania penisa, która ma dosyć długą historię. Te proste urządzenia znane są już od 1911 roku. Obecnie cieszą się ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych i w krajach skandynawskich. W dalszej części naszego artykułu dowiesz się, czy pompki próżniowe to gadżet warty zachodu, czy też nie. Zapraszamy do czytania!

Pompka próżniowa do penisa – co wybrać?

Na rynku dostępny jest bardzo duży wybór pompek. Mogą być wykonane z metalu, plastiku lub szkła. Produkowane są modele zasilane baterią i ręczne. Niezależnie od rodzaju, zasada ich działania nie jest skomplikowana – pompki próżniowe wytwarzają wokół członka podciśnienie, co zwiększa ilość napływającej krwi, tym samym powoduje pojawienie się erekcji i korzystnie wpływa na jej rozmiar.

pompka do penisa

Sprawdź najwyższej jakości pompki próżniowe do penisa Gwarantujemy dyskretność!

Powiększanie penisa przy pomocy pompki próżniowej

Pompki do penisa mają bardzo dużą zaletę – powodują praktycznie natychmiastowe powiększenie członka. Pompki do doraźnego użycia sprawiają, że można poprawić rozmiary członka w kilka minut. Jest to praktycznie jedyny sposób, gwarantujący tak szybki efekt.

Kontrowersje budzi inna kwestia – czy przy pomocy pompek próżniowych można osiągnąć trwałe rezultaty? Wielu mężczyzn stosuje takie pompki systematycznie. Dzięki regularnemu, długotrwałemu użytkowaniu następuje rozciągnięcie tkanek budujących penisa. Ciała jamiste powiększają swoje rozmiary i mogą przyjąć więcej krwi, kiedy członek znajduje się w stanie erekcji. Oczywiście więcej krwi oznacza również lepsze rozmiary – zarówno długość jak i grubość.

Jak działa pompka próżniowa do penisa?

Działanie pompki próżniowej w celu powiększenia penisa nie jest skomplikowane. Wystarczy, że wprowadzimy penisa do specjalnego cylindra, a następnie przy pomocy pompki, wsysamy z niego powietrze. Ciśnienie próżniowe sprawia, że penis zwiększa swój rozmiar. O skuteczności działania pompki do penisów napisaliśmy w akapicie powyżej, jest to urządzenie, które doskonale sprawi się podczas zastosowania, np. przed stosunkiem – w przypadku chęci długotrwałego działania, warto zapoznać się z innymi metodami na powiększenie penisa.

Pompki próżniowe na problemy z erekcją

erotyczna bielizna obrazek

Pompki do penisa zalecane są również mężczyznom, którzy mają problemy z osiągnięciem erekcji i jednocześnie nie mogą stosować środków farmakologicznych. Często używają ich panowie w podeszłym wieku, a także cierpiący z powodu urazów, np. kręgosłupa, które wpływają na upośledzenie sprawności seksualnej. Zastosowanie pompek próżniowych w takim przypadku pozwala na bezpieczne i szybkie osiągnięcie erekcji bez ryzyka poważnych skutków ubocznych.

Sprawdź też: Opóźnianie wytrysku – 8 skutecznych sposobów

Czy stosowanie pompek próżniowych jest bezpieczne?

Powiększanie penisa przy pomocy pompek wymaga postępowania zgodnie z instrukcjami i zachowania podstawowych zasad bezpieczeństwa. Przede wszystkim nie można pompować za mocno – zbyt duże podciśnienie doprowadzi do rozerwania tkanek i do uszkodzenia członka. Należy także kontrolować czas korzystania z pompki – zazwyczaj mówi się o 20 minutach jako bezpiecznym czasie jednej sesji z pompką. Jeśli w trakcie stosowania urządzenia pojawią się nieprzyjemne doznania, ból, uszkodzenia skóry lub odrętwienie, należy zrezygnować z pompki lub ograniczyć jej stosowanie.

Pompki próżniowe do penisa – czy warto je używać?

Najważniejszą zaletą pompek próżniowych jest ich natychmiastowe działanie. Z tego powodu stanowią bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich mężczyzn, którzy mają kompleksy na punkcie rozmiaru penisa i związane z tym problemy z osiągnięciem pełnej satysfakcji z życia seksualnego. Zastosowanie pompki to szybkie rozwiązanie, pozwalające na zyskanie większej pewności siebie w sypialni. Pompki próżniowe stosowane zgodnie z zaleceniami są bezpieczną metodą, z której można korzystać w komforcie własnego domu.

Najwyższej jakości pompki próżniowe do penisa

pompki próżniowe pompki do penisa

Serdecznie zapraszamy do zakupów – chętnie doradzimy Wam wybór odpowiednich akcesoriów erotycznych od GoodVibrations.pl. Oferowane w naszym sklepie internetowym  pompki próżniowe do powiększania penisa to gadżety najwyższej klasy.


Katarzyna Nasterska

Katarzyna Nasterska

Nazywam się Katarzyna Nasterska i jestem aktywnym seksuologiem, który piszę artykuły dla sklepu GoodVibrations.pl. Moim celem jest zwiększanie świadomości seksualnej w Polsce oraz propagowanie rzetelnej oraz aktualnej wiedzy dotyczących sfer erotycznych wszystkich Polaków. Prywatnie pomagam ludziom w przezwyciężaniu problemów erotycznych, tak aby mogli cieszyć się życiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *