Strapon, czyli majtki z penisem

Rynek gadżetów erotycznych wypełniony jest obecnie tak szeroką gamą produktów, że naprawdę łatwo się w nich pogubić, poszukując czegoś ciekawego, dopasowanego do własnych potrzeb. Z tego powodu dzisiaj prześwietlimy zabawkę strapon, przez wielu uznawaną za prawdziwego króla pośród erotycznych gadżetów. Czym jest i jak może być wykorzystany?

Dominacja kobiety nad mężczyzną

Zabawka ta często nazywana jest protezą penisa, ale o tym powiemy nieco później. Strapon to po prostu sztuczny penis, ale w nieco innej formie, niż znany zapewne każdemu wibrator przypominający męskiego członka. Tutaj członek zamocowany jest na stałe do pasa, który zapina się na biodrach. Przeznaczony jest on z tego powodu przede wszystkim dla kobiet, które zyskują sztucznego członka i mogą zadowalać swojego partnera analnie. Nic więc dziwnego, że gadżet ten uznawany jest za prawdziwego króla, gdyż służy głównie do bardzo ostrych zabaw seksualnych, na które musi być oczywiście pełna zgoda obu partnerów.

Akcesorium czasem jest jednak wykorzystywane również przez kobiety homoseksualistki. Można wcielić się w rolę mężczyzny i zaspokoić swoją partnerkę. Warto wspomnieć o tym, że wiele zabawek typu strapon skrywa jeszcze małą tajemnicę pod pasem. Nierzadko znajdziemy tam element wibrujący lub nawet kolejnego, małego penisa, który włożony do pochwy stymuluje kobietę zakładającą na siebie pas.

Majtki z penisem – ciekawe doznanie erotyczne

strapon obrazek 2

Nie jest jednak powiedziane, że sztuczny członek to narzędzie tylko i wyłącznie dla kobiet, które chcą zdominować swojego partnera lub zadowolić seksualnie partnerkę przy związkach homoseksualnych. Wręcz przeciwnie, z powodzeniem mogą skorzystać z niego również mężczyźni. Przy odrobinie wprawy strapon może służyć jako dodatkowy penis, pozwalając na podwójną penetrację kobiety. Seks klasyczny połączony z analnym może dostarczyć mocnych wrażeń nie tylko kobiecie, ale także mężczyźnie.

Proteza penisa dla mężczyzn cierpiących na potencję

Ciekawostką jest to, że strapon może stać się także dosłowną protezą naturalnego męskiego członka. Na rynku dostępne są specjalnie przygotowane produkty, które mają pomagać osobom ze słabą potencją. Gadżet w tym przypadku posiada w środku otwór, do którego wkłada się naturalnego penisa. Tym samym pas umożliwia natychmiastowe zadowalanie partnerki i podnoszenie napięcia seksualnego, które po krótkim czasie pozwala na pozbycie się gadżetu i kontynuowanie penetracji już własnym, naturalnym członkiem.

Chcesz używać strapon? Pamiętaj o higienie i delikatności!

Jeśli jesteście gotowi na to, aby skorzystać z tej zabawki to, niezależnie od tego, czy żyjecie w związku heteroseksualnym, czy homoseksualnym, pamiętajcie o podstawowych zadach higieny oraz o delikatności.

Przede wszystkim strapon powinien być zawsze dokładnie umyty, najlepiej z wykorzystaniem nieuczulających środków o neutralnym dla skóry pH.

Konieczne będzie również dodatkowe nawilżenie. To sztuczny penis, zazwyczaj naprawdę duży, który nie nawilża się w sposób naturalny. Należy przygotować sobie odpowiedni lubrykant przed planowanym stosunkiem.

Jeśli zabawka będzie użytkowana do seksu analnego, należy naprawdę ostrożnie do tego podchodzić. Nie powinno się wykonywać gwałtownych ruchów podczas penetracji, aby nie sprawić partnerowi lub partnerce bólu. Użycie gadżetu nie jest też dobre, jako sposób na inicjację analną. Do tego seksu trzeba się przygotować, zaczynając penetrację od palców, przechodząc stopniowo do małych wibratorów i być może później do penetracji naturalnej. Strapon powinien być tak naprawdę dopiero na końcu, kiedy mamy już odpowiednie doświadczenie.

Sprawdź też: Zabawki analne – seks analny dla początkujących

Strapon sklep erotyczny

Najważniejsze jest jednak to, aby sam gadżet był wykonanych z dobrych jakościowo materiałów. Nie mogą one powodować reakcji uczuleniowych, powinny być bezwonne, a do tego delikatne, niepodrażniające intymnych miejsc. Warto zajrzeć z tego powodu do naszej oferty i zapoznać się z nią dokładnie. Mamy ogromny wybór gadżetów erotycznych, zawsze najwyższej jakości, certyfikowanych i w dobrych cenach.

strapon obrazek 2

Katarzyna Nasterska

Katarzyna Nasterska

Nazywam się Katarzyna Nasterska i jestem aktywnym seksuologiem, który piszę artykuły dla sklepu GoodVibrations.pl. Moim celem jest zwiększanie świadomości seksualnej w Polsce oraz propagowanie rzetelnej oraz aktualnej wiedzy dotyczących sfer erotycznych wszystkich Polaków. Prywatnie pomagam ludziom w przezwyciężaniu problemów erotycznych, tak aby mogli cieszyć się życiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *