Wibrator dla par, czyli przyjemność dla dwojga

Kto powiedział, że gadżety erotyczne są swego rodzaju narzędziami do samotnej zabawy i do spełniania swoich fantazji seksualnych bez partnera czy partnerki obok? Nic bardziej mylnego, gdyż na rynku bez problemu kupimy dzisiaj również wibrator dla par. Jesteście ciekawi, co to za urządzenie, jak działa i w jaki sposób można je wykorzystać do wspólnej zabawy? Jeśli tak, to zapraszamy do dalszej lektury!

Mocne doznania dla kobiet i mężczyzn

W sklepach znajdziemy obecnie mnóstwo wibratorów dla kobiet, jak i gadżetów erotycznych dedykowanych typowo męskiej części społeczeństwa. W naszym sklepie proponujemy jednak również bardzo ciekawy wibrator dla par, dostępny w wielu różnych wersjach, który łatwo można dopasować do indywidualnych potrzeb.

wibrator dla par

Wibrator dla par – jak to działa?

Zasada jego działania jest prosta i ekscytująca jednocześnie. Wygięte w literę „U” urządzenie składa się tak naprawdę z dwóch połączonych ze sobą części. Jedna z nich umieszczana jest bezpośrednio w pochwie kobiety, kiedy to druga część przyjemnie masuje łechtaczkę. Część umieszczana w pochwie jest jednak na tyle cieniutka, że z powodzeniem pozwala na penetrację mężczyźnie. Zewnętrzna strona posiada wypustki i może drgać lub generować efekt ssania, dostarczając mężczyźnie mnóstwo dodatkowych wrażeń seksualnych.

Jak widać więc, to niepozorne akcesorium może diametralnie odmienić życie seksualne każdej pary i naszym zdaniem naprawdę warto się nim zainteresować.

wibratory dla par obrazek

Sprawdź rekomendowane wibratory dla par

Sprawdzą się zarówno u par heteroseksualnych jak i w parze dwóch kobiet.

Dlaczego warto wyposażyć się w wibrator dla par?

Istnieje naprawdę wiele powodów, które powinny zachęcić Was do zakupu tego ciekawego gadżetu. Przede wszystkim to najlepszy sposób na rozwianie nudy łóżkowej. Jak powszechnie wiadomo, znudzenie partnerów swoją osobą jest niestety bardzo częstym powodem do rozpadu związku. Uprawianie seksu w jednym miejscu, cały czas z tą samą osobą i nierzadko w jednej pozycji w pewnym momencie może przyczynić się nawet do zdrady ze stroną jednego z partnerów. Czym taka zdrada potrafi się skończyć, może sobie wyobrazić zapewne każdy.

Tak naprawdę jednak wibrator dla par to dodatkowo sposób na odkrywanie seksu na nowo. Zabawka potrafi dostarczyć niesamowitych wrażeń, można dobrać gadżet pod względem funkcjonalności do indywidualnych potrzeb i cieszyć się każdą chwilą spędzoną z partnerem czy partnerką. Co ciekawe, wibrator dla par nie musi być wykorzystywany tylko podczas intymnych zbliżeń. Chcecie wiedzieć dlaczego?

Wiele rodzajów urządzeń do wyboru

wibrator dla par obrazek

W naszej ofercie możemy zaproponować nie jeden konkretny wibrator dla par, a wiele ich różnych rodzajów, co na pewno ułatwia dopasowanie gadżetu do indywidualnych potrzeb. Gadżety różnią się od siebie nie tylko kształtem, ale także na przykład skalą wibracji bądź ich rodzajem. Mamy również taki wibrator dla par, który generuje efekt ssania, dostarczając tym samym mężczyźnie niezapomnianych wrażeń.

Różnice polegają jednak również na formach sterowania. Kiedy jedne posiadają na swojej powierzchni fizyczne przyciski do uruchamiania i kontrolowania skali wibracji, inne mogą być kontrolowane zdalnie poprzez aplikację na smartfonie. Taki wibrator dla par staje się zabawką, którą z powodzeniem można używać nie tylko w czasie intymnych zbliżeń. Wyobrażacie sobie na przykład romantyczny film w kinie, podczas którego partnerka umieszcza w pochwie wibrator, a partner steruje jego wibracjami zdalnie? Czy takie spotkanie w kinie nie nabierze zupełnie nowego wymiaru?

Rodzaj materiału to podstawa podczas wyboru

Oczywiście wibrator dla par można zamówić nie tylko w naszym sklepie, a to rodzi ryzyko zamówienia sprzętu, który nie do końca spełnia normy jakościowe. U nas proponujemy wyłącznie profesjonalne gadżety, bezpieczne dla zdrowia, łatwe w utrzymaniu czystości oraz antyalergiczne. Niestety nie jest to normą.

Jeśli kupujecie wibrator dla par w innym miejscu, to koniecznie zwróćcie uwagę na sam materiał. Już wyjątkowo niska cena takiej zabawki powinna spowodować zapalenie się przysłowiowej lampki ostrzegawczej. Dobrej jakości produkt powinien być pokryty antyalergicznym silikonem. Porządny materiał będzie bezzapachowy i bardzo przyjemny w dotyku, wręcz jedwabisty. Typ materiału ma również znaczenie z racji swojej porowatości. Tańsze mogą posiadać mikropory, w które wchodzi brud i rozwijają się tam bakterie. Utrzymanie takiego gadżetu w sterylnej czystości jest niestety bardzo trudne.

Jak może być zasilany wibrator dla par?

Oczywiście z racji tego, że zabawki te posiadają różne dodatkowe funkcje, a więc na przykład wibrują czy mogą być sterowane zdalnie, to muszą mieć własne zasilanie. Wibrator dla par najczęściej posiada wbudowany akumulator i gniazdo ładowania estetycznie ukryte pod jakąś zaślepką. Mamy w sklepie również takie urządzenia, które zasilane są ze standardowych, wymiennych paluszków AA lub AAA.

Pamiętajcie oczywiście, że zabawki tego typu są w pełni wodoodporne i nie musicie obawiać się żadnego porażenia elektrycznego. Ich wodoodporność sprawia również, że z powodzeniem można je czyścić pod bieżącą wodą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. U nas bez problemu zamówicie wysokiej jakości wibrator dla par, dobierzecie go do potrzeb i zapłacicie za niego rozsądne pieniądze.

najlepsze wibratory

Sprawdź też: Najlepsze wibratory

Chcecie wiedzieć, jakie są najlepsze wibratory, czym różnią się od siebie te zabawki? Jakie ich rodzaje znajdziemy na rynku oraz czym się kierować podczas ich zakupu?
sklep erotyczny

Sex shop GoodVibrations.pl

Nasz sklep erotyczny prowadzony jest w sposób nowoczesny. Jesteśmy otwarci i pozytywnie nastawieni do seksualności. Posiadamy produkty najwyższej jakości w najlepszej cenie. Zapewniamy dyskrecje i profesjonalizm.

Katarzyna Nasterska

Katarzyna Nasterska

Nazywam się Katarzyna Nasterska i jestem aktywnym seksuologiem, który piszę artykuły dla sklepu GoodVibrations.pl. Moim celem jest zwiększanie świadomości seksualnej w Polsce oraz propagowanie rzetelnej oraz aktualnej wiedzy dotyczących sfer erotycznych wszystkich Polaków. Prywatnie pomagam ludziom w przezwyciężaniu problemów erotycznych, tak aby mogli cieszyć się życiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *