Zabawki analne – seks analny dla początkujących

Z roku na rok widać rosnącą popularność uprawiania miłości analnej. W efekcie na rynku bez problemu można dzisiaj kupować zabawki analne w wielu różnych rodzajach, formach i rozmiarach, co daje możliwość ich idealnego dopasowania na rynku. Co takie gadżety oferują i dlaczego warto się na nie zdecydować, jeśli Wy także preferujecie taki rodzaj urozmaicenia życia erotycznego?

Seks analny nie jest żadną nowością

Zanim jednak przejdziemy do głównego tematu, którym są zabawki analne, przyjrzymy się nieco samemu zjawisku takiej miłości. Seks analny często kojarzony jest ze współżyciem mężczyzn, homoseksualistów, ale to bardzo błędne myślenie. Wbrew pozorom uprawianie miłości przez odbyt było praktykowane przez człowieka już setki lat temu, choć wtedy był to temat tabu, o którym raczej niechętnie się mówiło. Znajdziemy jednak mnóstwo obrazów pochodzących z dawnych epok, w którym to przedstawiani są nie tylko mężczyźni uprawiający taki seks, ale także pary heteroseksualne.

Nie ulega jednak wątpliwości to, że to właśnie XXI wiek okazuje się prawdziwą eksplozją dla popularności tego rodzaju miłości. Bardzo możliwe, że duży wpływ na to ma większa swoboda w wypowiedziach. Coraz mniej wstydzimy się swoich fantazji erotycznych, częściej o nich mówimy, a więc i przyznajemy się do nich w różnych badaniach statystycznych, które kiedyś mogły być z tego powodu poważnie przekłamane.

Często słyszy się także o tym, że do popularności seksu analnego przyczyniają się filmy pornograficzne. Pamiętajcie jednak, że wzorowanie się na tych treściach jest bardzo złą praktyką. Filmy nierzadko prezentują ten seks w sposób brutalny, a w przypadku penetracji odbytu nie może być o tym mowy. To delikatna część naszego ciała, biologicznie niestworzona do uprawiania seksu i dlatego wyczucie ma tutaj ogromne znaczenie.

Dlaczego seks analny wzbudza takie zainteresowanie?

zabawki analne obrazek 2

Nie ma co ukrywać, że ludzki odbyt jest bardzo silnie unerwionym narządem i z tego powodu jego pobudzanie potrafi dawać mnóstwo satysfakcji. Nie bez powodu mówi się nawet o analnym orgazmie, który wcale nie jest mitem, a doświadczyć go mogą zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Seks analny wzbudza ogromne zainteresowanie również z tego powodu, że nadal uznawany jest za swego rodzaju owoc zakazany. Pamiętajmy, że z punktu widzenia wiary chrześcijańskiej to grzech, a i w wielu kręgach nadal temat ten jest swoistym tabu. To wszystko napędza nasze zainteresowanie penetracją odbytu i naszym zdaniem nie ma w tym absolutnie nic złego. Seks ma dostarczać nam przyjemność, a jeśli tylko jest możliwość urozmaicenia go, to czemu nie spróbować?

Oczywiście pamiętajcie o tym, że seks analny musi być efektem akceptacji obu partnerów. Nie można nikogo namawiać na siłę, a i zabawki analne nie będą dobrym prezentem dla osoby, która kategorycznie nie godzi się na ten rodzaj współżycia. Do pierwszego stosunku trzeba się również odpowiednio przygotować i tutaj także mogą być pomocne gadżety erotyczne, które dostępne są w naszym sklepie.

zabawki analne propozycje

Nasze propozycje najlepszych zabawek analnych

Sprawdź wyselekcjonowane przez nas, najlepsze zabawki analne.

Jakie zabawki analne znajdziemy na rynku?

Mnogość gadżetów tego typu jest ogromna i tylko w naszym sklepie można znaleźć ich dosłownie dziesiątki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nie tylko proponujemy szeroki wybór takich produktów, ale przede wszystkim gwarantujemy ich najwyższą jakość.

Większość zabawek analnych to tzw. plugi, które u nas często nazywane są po prostu zatyczkami lub korkami analnymi. Odpowiednio wyprofilowany gadżet idealnie pasuje do anatomicznego kształtu odbytnicy i często wykorzystuje się go właśnie po to, aby przygotować partnerkę czy partnera do późniejszej penetracji.

Mamy również zabawki analne w formie wibratorów, które generują drgania i pogłębiają przyjemność płynącą z ich wykorzystania. Są także kulki analne, a do tego znajdziemy zatyczki, które mają ciekawe zakończenia, na przykład w formie końskiego ogona.

Należy również mieć świadomość tego, że zabawki analne dostępne są w różnych wersjach rozmiarowych. Początkującym naprawdę polecamy malutkie gadżety. Zaczynanie od zabawek z najwyższej półki może tylko zniechęcić do takiego seksu, do którego wcześniej trzeba się przekonać. Stopniowanie intensywności seksu analnego to podstawa, jeśli chcecie czerpać z niego maksimum przyjemności.

Oczywiście nabywając już nieco doświadczenia, możemy eksperymentować z korkami analnymi o bardziej fantazyjnych kształtach. Na początek najlepiej wybierać takie w mocno anatomicznej formie, ale później nic nie stoi na przeszkodzie, aby urozmaicać sobie taki seks. W naszym sklepie znajdziecie naprawdę ogromny wybór tych produktów i łatwo dopasujecie je do własnych potrzeb.

Sprawdź też nasz ostatni ranking: Gadżety erotyczne – TOP 10

Przygotowanie do pierwszego stosunku analnego

zabawki analne obrazek 1

Teraz garść porad dla tych osób, które nie mają żadnego doświadczenia z takim stosunkiem. Penetracja odbytu nie powinna mieć miejsca już podczas pierwszego zbliżenia. Najlepiej zacząć od stymulacji palcem, delikatnego masowania okolic zwieracza, aby w późniejszym czasem zacząć delikatną penetrację palcem. W kolejnych krokach można dokładać więcej palców, zawsze stymulując wcześniej odbyt, aby odpowiednio go do tego przygotować. Później do gry mogą wchodzić już zabawki analne, które stanowią ostatni punkt przygotowania do pełnej penetracji członkiem.

Przypominamy jednocześnie, że do seksu analnego wręcz niezbędny jest dobry lubrykant. Odbyt nie nawilża się w sposób naturalny, jak kobieca pochwa. Bez nawilżenia seks tego typu nie sprawia przyjemności, a i może być nawet bolesny. W naszym sklepie mamy jednak wysokiej jakości lubrykanty, które wręcz idealnie sprawdzą się do tego celu. Używamy ich nie tylko wtedy, gdy wykorzystujemy zabawki analne, ale także wtedy, gdy planujemy naturalną penetrację.

Pary heteroseksualne – każdy może doświadczyć miłości analnej

W przypadku par heteroseksualnych wcale nie jest powiedziane, że to kobieta musi być wyłącznym obiektem takiej miłości. Zabawki analne można również wykorzystać wtedy, gdy to mężczyzna lubi w takich związkach dominację kobiety. Tutaj istnieje nawet bardzo ciekawa propozycja, a więc sztuczne członki mocowane do bioder poprzez specjalne pasy. W efekcie kobieta również może dostarczyć swojemu partnerowi satysfakcji analnej. Oczywiście nie ma przeciwwskazań co do tego, aby w takich przypadkach stosować również standardowe plugi.

Materiały i czyszczenie zabawek

Na koniec kilka istotnych zasad związanych z samą higieną, o której absolutnie nie możecie zapominać. Jeśli używacie zabawki analne, to pamiętajcie, aby skrupulatnie dbać o utrzymywanie ich w nieskazitelnej czystości. Nie powinno się równie zamiennie uprawiać miłości analnej oraz tradycyjnej. Pamiętajcie o tym, że odbyt pełny jest unikalnych dla swojego środowiska bakterii, które przeniesione do pochwy mogą być bardzo groźne.

zabawki analne ob 2

Sprawdź rekomendowane środki czystości do zabawek analnych

Zachęcamy, aby utrzmywać swoje zabawki analne w nieskazitelnej czystości.

Pamiętajcie również o materiałach. Jeśli chcecie kupować zabawki analne, to wyłącznie od znanych producentów, z gwarancją wysokiej jakości wykonania. Materiały wykorzystane do wykonania takich gadżetów muszą być antyalergiczne, nie mogą drażnić skóry, powodować jej uszkodzeń i przede wszystkim muszą być one bezpieczne dla zdrowia. Zajrzyjcie do naszego sklepu. Mamy wyłącznie takie produkty, w każdym przypadku certyfikowane, a do tego oferowane w konkurencyjnych cenach.

sklep erotyczny

Sklep erotyczny GoodVibrations.pl

Nasz sklep erotyczny prowadzony jest w sposób nowoczesny. Jesteśmy otwarci i pozytywnie nastawieni do seksualności. Posiadamy produkty najwyższej jakości w najlepszej cenie. Zapewniamy dyskrecje i profesjonalizm.


Katarzyna Nasterska

Katarzyna Nasterska

Nazywam się Katarzyna Nasterska i jestem aktywnym seksuologiem, który piszę artykuły dla sklepu GoodVibrations.pl. Moim celem jest zwiększanie świadomości seksualnej w Polsce oraz propagowanie rzetelnej oraz aktualnej wiedzy dotyczących sfer erotycznych wszystkich Polaków. Prywatnie pomagam ludziom w przezwyciężaniu problemów erotycznych, tak aby mogli cieszyć się życiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *